פדיקור קלאסי/רפואי

פדיקור קלאסי/רפואי

מזג האוויר הישראלי מאפשר לנו  לנעול סנדלים רוב ימות השנה. הסנדלים הפתוחים חושפים את כפות הרגלים שלנו, לכן, על מנת להיראות טוב בסנדלים, יש להקפיד על כפות רגליים מטופחות. טיפולי פדיקור קוסמטי נועדו בדיוק לצורך זה. מדובר בסדרת טיפולים שנערכת על מנת להעניק לכף הרגל מראה יפה ומטופח. קיימים סוגים נוספים של פדיקור כמו פדיקור רפואי, טיפול שנועד לפתרון בעיות רפואיות שונות בכף הרגל עוד, את חלקן  נפרט בהמשך.

פדיקור אקספרס הכולל לרוב שיוף וסידור ציפורניים ומריחת לק ונמשך כרבע שעה, פדיקור רפואי הכולל הסרת יבלות, ציפורניים חודרניות ועור קשה, וטיפול ספא לכפות הרגלים הכולל פדיקור רפואי מלא, בתוספת מסכות להחדרת לחות ולשיפור מראה עור.

שתפו

מניקור מכשורי/רוסי בכפר תבור

מניקור מכשורי, מניקור רוסי, מניקור בכפר תבור, מניקור בעפולה והעמקים

מניקור מכשורי רוסי

מניקור רוסי, טיפולי יופי, ציפורניים, כפר תבור, עפולה והעמקים,
מניקור רוסי, מיכשורי
מטרת מניקור מכשורי/רוסי היא לנקות שאריות של עור עודף, ולטפל בעור שסביב הציפורניים, ע”מ להעניק לציפורן מראה פתוח נקי ואסתטי.
המניקור הוא טיפול בפני עצמו או מתלווה כנוסף לטיפול לק ג’ל או בנייה.
עד היום היה ברור שטיפול מניקור איכותי דורש מהמטפלת להיות מקצועית בעלת ידע רחב, וכן שימוש בחומרים פעילים המקלים על הסרת העור המת ממשטח הציפורן, כדי לקבל משטח ציפורן יפה ומטופח.
שתפו

לק גיל על ציפורן טבעית ללא המסה באצטון, שמירה על ציפורניים בריאות וחזקות

לק גיל, כפר תבור, טיפולי יופי

לק גיל על ציפורן טבעית ללא המסה באצטון

לק גיל, כפר תבור, טיפולי יופי

המון נשים יגידו היום….לק גיל הורס ומחליש את הציפורניים

כי….שיטת ההורדה אותו מהציפורן טבעית מתבצעת בהמסה באצטון

אופן ההסרה:

שייפי בעדינות בעזרת הפצירה את השכבה העליונה ש הג’ל (על מנת שהאצטון יוכל לחדור ולהמיס את הג’ל)
טבלי מעט צמר גפן באצטון והניחי על הציפורן
עטפי את צמר הגפן באלומיניום
כנ”ל בשאר הציפורניים
המתיני כחמש דקות והסירי את האלומיניום. במידה והג’ל טרם התחיל להתקלף, סגרי את האלומיניום ובדקי כעבור מספר דקות. במידה והתחיל להתקלף, גרדי אותו בעדינות ומבלי לפגוע בציפורן
שייפי את הציפורן מלמעלה כדי שתהיה חלקה
כל השלבים אלו הורסות ומחלישות את הציפורן שלך…..לק גיל לא הורס את הציפורן, המסה באצטון הורסת ומחלישות לנו את הציפורניים

היום יש המון שיטות להוריד לק גיל ללא המסה באצטון ללא לפגוע בציפורן טבעית וכך לשמור על ציפורניים בריאות וחזקות

 

שתפו

הלחמת ריסים

הלחמת ריסים בשיטה ריס/ריס

הלחמת ריסים בכפר תבור

איפור מקצועי כולל עיצוב גבות

נכון להיום יש כמה טכנולוגיות להלחמת ריסים הכי פופולרית ולא מזיקה זו יפנית, שמלחימים בעזרת דבק מיוחד ריס מלכותית על ריס הטבעית עבודה הזו דורשת דייקנות וזהירות רבה ,כי מדובר פה באזור מאוד רגיש. פרוצדורה הזו לוקחת בין שעה וחצי לשעתיים, ואף אחד לא ישים לב שהריסים לא שלך, כי המראה שמתקבל הוא טבעי לחלוטין. אבל יש לדעת שעורך החיים של ריס שלנו בין 60 ל-90 יום, אז ריס שנושרת יחד אתה גם נושרת ריס מלכותית, לכן מומלץ מאוד לעשות מילוי כל 4-2 שבועות, וזה בדרך כלל עולה חצי מהמחיר של הלחמת ריסים מלא. הלחמת ריסים מחיר בטכנולוגיה יפנית שעל כל הריס טבעית מדביקים מלכותית יכול לעלות החל מ200 שייח. ומי שרוצה מראה יותר דרמטי אז בשבילה יש הלחמת ריסים בנוסח הוליווד שמדביקים על ריס טבעית כמה ריסים מלכותיות  שיטה הזו מאפשרת להגיע למראה עיניים משגע. ופה מחיר תלוי בכמות הריסים שמדביקים.

איזה תוצאה מתקבלת – ישר אפשר לראות את ההבדל בין לפני ואחרי, התוצאה שמתקבלת היא מדהימה . מחיר להלחמת ריסים נקבע מכמה גורמים מניסיון וידע וחומרים שמשתמשים.

שתפו

שעווה חמה וקרה

שעווה חמה וקרה לכל חלקי הגוף

שעווה חמה וקרה לכל חלקי הגוף בכפר תבור

את השעווה מתאימים על פי סוג העור. לעור רגיש משתמשים עם שעוות אזולן בצבע כחול. לעור שקוף ודק משתמשים בשעווה ורודה עדינה, לעור רגיל משתמשים בשעווה קלסית נאטורל בצבע שקוף. שעווה זו היא המוכרת ביותר והפופולרית ביותר, היא מזכירה במראה בצבעה דבש ומתאימה לכל סוגי העור.
שעווה מיועדת בעיקר להסרת שיער ממשטחים גדולים, אבל ניתן להשתמש בה גם להסרת שיער בפנים. בקרין טיפולי יופי מבצעים הסרת שיער כמעט בכל חלקי הגוף ובכלל זה: הגב, הבטן, החזה, העורף, הרגליים, המפסעות, והפנים.
נכון שהאתר הזה כתוב בלשון נקבה, אבל הסרת שיער מיועדת גם לגברים. גברים רבים פוקדים את מכון קרין טיפולי יופי כדי להסיר שיער מאזור הכתפיים, העורף והגב. גברים רבים מגיעים על מנת להסיר שיער גם מאזור הרגליים. המכון קרין טיפולי יופי פתוח לגברים המעוניינים להסיר שיער באופן זמני ואף לצמיתות.

שתפו

עיצוב גבות

עיצוב וצביעת גבות

עיצוב וצביעת גבות

איפור מקצועי כולל עיצוב גבות
עיצוב גבות, איפור מקצועי, כפר תבור, טיפולי יופי

הגבה היא הפרט הקטן ביותר אשר קובע את הבעת הפנים. תפקיד הגבה לשמש מסגרת לעין,לכן גבה דקה מדי או מעוצבת לא נכון ,יוצרת הבעת פנים משונה ולא טבעית.
בזמן עיצוב הגבות יש להתחשב במספר נתונים:
1. מבנה הפנים והעין.
2. מיקום העין על הפנים.
3. גיל הלקוחה.
4. האופנה
עיצוב הגבה היא מלאכה הדורשת זמן ,ריכוז וסבלנות. זה חלק מאוד דומיננטי וחשוב באיפור מקצועי

שתפו

טיפולי יופי בכפר תבור – איפור ערב מעושן שחור

איפור ערב מעושן שחור

איפור מעושן הוא איפור העיניים הכי מבוקש שיש.

איפור ערב מעושן שחור

איפור מעושן הוא איפור העיניים הכי מבוקש שיש. הוא סקסי ומסתורי. מחמיא לבעלות עיניים קטנות ולבעלות עפעף נפול. מעולה כאיפור ערב דרמטי. אבל גם יכול להתאים ליום תוך שימוש בגוונים עדינים. מדוע, אם כן, זה נראה מורכב לביצוע? הסוד הוא בטשטוש נכון. ביצירה של מעבר טבעי בין הגוונים. המאפרת מראה עיניים מעושנות וחתוליות.

איפור מקצועי לכל אירוע, טיפולי יופי שונים בכפר תבור

שתפו